Rovnou na obsah Rovnou na menu
Základní škola a Mateřská školaDolní Lomná

O naší školce

Dvojtřídní mateřská škola rodinného typu se zaměřuje na všestranný a zdravý rozvoj osobnosti každého dítěte. V MŠ pracují s dětmi 4 paní učitelky a školní asistent (v rámci realizace projektu Dolní Lomná - Šablony I).

Cílem našeho snažení je, aby se všechny děti po celou dobu pobytu v naší mateřské škole nenudily, ale stále se bavily a v každém z nich byla posilována a rozvíjena jejich vlastní osobnost. Pro všechny děti máme připravenu širokou škálu různých činností a mnoho bohatých příležitostí k vlastní seberealizaci a zlepšování kompetencí pro život.

Kromě každodenního pestrého programu děti navštěvují kulturní a sportovní akce, jezdí plavat do nedalekého krytého bazénu, je jim nabídnut lyžařský kurz a  učí se poznávat okolní přírodu.

Když v červnu severní větry vějí, tu se bouřky opozdějí.

Svatí Gervázi a Protázi po loukách kopce sena rozhází.

Svátek má Leoš

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Den rovnosti žen a mužů

Zítra má svátek Květa

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Světový den uprchlíků